Forum młodzieżowe

Forum dla młodzieży


#1 2007-08-09 21:45:50

Karolina

Gość

8715320
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8
Punktów :   

moja metoda ściągania

Może ktoś z czytających tego posta myśli, iż ten sposób jest idiotyczny i banalny, ale co najważniejsze, dla mnie skuteczny. A więc, gdy czuję, że jestem niewystarczająco przygotowana, lub wcale to wieczorem na pustej kartce w kratkę ( z zeszytu) ołówkiem małym druczkiem pisze to, co mi sprawia trudność. Gdy nadchodzi "upragniony" sprawdzian wyciągam na stół tą kartkę, mimo to, że sprawdzian pisze na kartce, którą dostaje od nauczyciela. Gdy on pyta po co mi kartka, ja odpowiadam, że tutaj będę pisać na "brudno" a potem estetycznie przepisze na prawidłową kartkę. Przeważnie wychodzi, z wyjątkiem jednego razu, gdy chemiczka zabrała mi kartkę i wpisała pałę. Od tego momentu siedziałam zawsze na jej lekcjach w pierwszej ławce. Mimo to na kolejnych testach stosowałam swoją metodę i wychodziło mi to już bez kolejnych wpadek.
A jakie są Wasze metody ?  ;D

Ostatnio edytowany przez Karolina (2007-08-09 21:47:29)

Offline

 

#2 2007-12-01 09:09:03

Ola12327

Gość

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: moja metoda ściągania

Ja poprostu pisze ściąge . Ale z tą kartkę to nie jest zły pomysł , tylko u mnie nie wolno mieć kartek na brudno . Przynajmniej ja nigdy nie próbowałam i nie sądze żeby nauczyciele się zgodzili na takie coś , z wyjątkiem matmy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stoppiwu.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl www.hajszpan.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl